Sleva!

Muži Kalhoty | Helikon-Tex® Kalhoty Sfu Next Mk2® Tiger Stripe

 1847.16  901.59

Helikon-Tex® Kalhoty SFU NEXT MK2® TIGER STRIPE SFU NEXT MK2 jsou druhou generací oblíbených kalhot SFU (Special Forces Uniform™) od značky HELIKON-TEX. Ačkoli jsou kalhoty za…

Skladem

Katalogové číslo: IZ4065-FT2952 Kategorie: , Štítky: , , ,

Popis

Helikon-Tex® Kalhoty SFU NEXT MK2® TIGER STRIPE
SFU NEXT MK2 jsou druhou generací oblíbených kalhot SFU (Special Forces Uniform™) od značky HELIKON-TEX. Ačkoli jsou kalhoty založeny na předchozí generaci, jejich střih byl upraven tak, aby byl rovný, více pružný a tím pádem i pohodlnější při delším nošení, ať už v poli nebo při výletu do přírody.
Kalhoty jsou opatřeny hned osmi kapsami, které bez problémů pojmou všechno vaše drobnější vybavení a cennosti. Na přední straně najdete dvě klasické kapsy na ruce. Ty jsou opatřeny zesíleným okrajem, který vám umožní do kapes zavěsit nože s klipem bez strachu z poškození materiálu a také malým očkem sloužícím například pro karabiny. Pod kapsami na ruce je menší plochá kapsa, ta bez problémů pojme drobnosti jako jsou chytré telefony, popřípadě pistolové zásobníky. Pod malou plochou kapsou se nachází cargo kapsy uzavírané pomocí knoflíků kanadského typu. Tyto kapsy jsou opatřeny překlady, které při vložení více vybavení v kapse zvětší svůj užitný objem. Poslední dvojici kapes pak najdete v oblasti hýždí. Tyto kapsy jsou také ploché, pojmou dokumenty do maximální velikosti A5.
Opasková očka pojmou opasky do šiře 45 mm. Kalhoty se zapínají pomocí čtyř knoflíků s logem HELIKON-TEX a jejich velikost v pase se dá regulovat pomocí bočních suchých zipů. V oblasti sedu a kolenou jsou kalhoty zesílené, přičemž na kolenou najedete kapsy pro vložení chráničů.
Kalhoty SFU NEXT MK2 nabízí:
zapínání na čtveřici knoflíků
regulaci velikosti v oblasti pasu
dvě kapsy na ruce
dvě ploché kapsy na drobnosti
dvě objemné cargo kapsy
dvě ploché zadní kapsy
očka pro opasky do šíře 45 mm
zesílení v oblasti sedu
zesílení v oblasti kolen
Specifikace:
hmotnost: 740 g
gramáž: 220 g/m2
materiál: 48 % bavlna, 50 % polyester, 2 % elastan
číslo patentu: 002379925-0001

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Muži Kalhoty | Helikon-Tex® Kalhoty Sfu Next Mk2® Tiger Stripe“
  • 100% bezpečný nákup
  • Poštovné zdarma za nákup nad 1300 Kč
  • Pro bezpečný přenos vašich dat použijte šifrování SSL
  • 20-30 dní na výměnu zboží
  • Způsoby Platby: